Koszty wysyłki

Koszt wysyłki uzależniony jest od wartości zamawianych towarów. Jeśli wartość przedmiotów przekracza 199zł, wysyłka jest darmowa. Jeśli wartość produktów jest mniejsza, koszt dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy (GLS Kurier / Orlen Paczka - paczkomaty):

  • ORLEN Paczka (Przelew bankowy) - 10zł
  • Kurier GLS (Przelew bankowy) - 10zł
  • Kurier GLS (Płatność kurierowi przy odbiorze) - 15zł

Wysokość opłaty za wysyłkę zawsze podawana jest przed finalizacją zamówienia - masz możliwość wybrać dogodną dla Ciebie formę płatności oraz wysyłki.

Czas realizacji

Zamówienia złożone przed godziną 15:00 wysyłane są jeszcze tego samego dnia roboczego - wysyłka w 24h z dostawą kurierem zazwyczaj na następny dzień roboczy. Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.

Jesteśmy sklepem internetowym, sprzedaż naszych produktów odbywa się drogą wysyłkową ale istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień po oznaczeniu formy dostawy Odbiór osobisty - Magazyn Olkusz.

Duży nacisk kładziemy na to, żeby klient czekał jak najkrócej na zamówione produkty. Wszystkie towary przedstawione na naszej stronie znajdują się w naszym sklepie! W związku z tym towar wysyłamy natychmiast po otrzymaniu zamówienia. 

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich GLS oraz ORLEN Paczka. To gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie często drogich produktów oraz wysoką jakość usług.

Czas dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy po wyjściu paczki ze sklepu. Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz świąt. Maksymalny czas dostawy nie powinien przekroczyć trzech dni roboczych.

Nasze zamówienia dostarczymy w każde miejsce w Polsce. Kurier przyniesie Ci je do domu lub odbierzesz osobiście w punktach odbioru/paczkomatach w usłudze ORLEN Paczka.

Paczki

Paczki są dostarczane niezależną firmą przewozową i kurierzy mają prawo odmówić możliwości otwarcia przesyłki przed zapłatą, gdyż ich obowiązkiem jest tylko i wyłącznie dostarczyć przesyłkę w nienaruszonym stanie. Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia roboczego. Do każdego wysłanego towaru dołączamy paragon lub fakturę VAT, który jest dowodem zakupu.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wejść na swoje konto, aby sprawdzić co dzieje się z Twoim zamówieniem.

Produkt dodany do porównania