Operatorzy finansowi

Korzystamy ze sprawdzonych pośredników świadczących usługi finansowe. W naszym sklepie dokonasz bezpiecznych zakupów, za które możesz zapłacić tradycyjnym przelew w panelu twojego banku, za pośrednictwem systemu szybkich przelewów Przelewy24PayPal lub w formie kredytu ratalnego za pośrednictwem banku Credit Agricole.

Operatorzy logistyczni

Zamówienia z naszego sklepu dostarczane są za pośrednictwem sprawdzonych od wielu lat firm logistycznych GLS System oraz ORLEN Paczka (wcześniej Kolporter/Paczka w Ruchu). Gwarantują wysoką terminowość doręczeń, przy zachowaniu przystępnych cen.

Wszystkie przesyłki są standardowo ubezpieczone na pełną wartość zamówienia. 

Zabezpieczenie połączenia SSL

To najbardziej podstawowe, a jednocześnie najważniejsze zabezpieczenie we współczesnym cyber świecie. Certyfikaty SSL są narzędziem stworzonym do ochrony witryn internetowych, stosowanym także do zapewnienia poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Secure Socket Layer od 1994 roku służą do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych i poświadczenia wiarygodności domeny. Mają zastosowanie w całym sektorze e-commerce, w tym w sklepach internetowych, serwisach aukcyjnych oraz bankach i instytucjach finansowych, na stronach internetowych administracji publicznej i wielu innych.

Jak użytkownik ma rozpoznać, że odwiedzana przez niego strona jest bezpieczna? W adresie witryny w wyrazie „http” pojawi się s, będzie więc „https” oraz symbol kłódki – na niektórych stronach może ona mieć również zielony kolor.

Produkt dodany do porównania
group_work Zgoda na pliki cookie