Zmiana platformy

Po prawie 10 latach zdecydowaliśmy zmienić platformę sprzedaży. Jednak dla Państwa oznacza to tylko usprawnienie procesu składania zamówień oraz zmianę wizualnej części - dane do logowania, hasła oraz historie zakupów nadal dostępne są na Państwa koncie.
Proces składania zamówień oraz płatności będzie teraz bardziej intuicyjny i mamy nadzieję spotka się z ciepłym przyjęciem. 

ORLEN Paczka

W sekcji formy dostawy pojawia się nowa opcja - ORLEN Paczka, czyli dostawa do punktu lub paczkomatu sieci ORLEN (Dawniej Paczka w Ruchu). Forma ta pozwoliła nam na czasowe obniżenie kosztów dostawy do 5PLN. Podobnie jak dla Paczkomatów Inpost istnieją wymiary graniczne przesyłek, zatem kierownice, ramy, rowery, obręcze oraz opony nie będą mogły być wysłane tą formą.

Formy płatności

Kolejną zmianą jest zmiana operatora płatności online z PAUY na Przelewy24 - umożliwiający ponawianie płatności z poziomu konta w sklepie.

Budowa rowerów

Teraz w prosty i intuicyjny sposób można skonfigurować kompletny rower z dostępnych w sklepie produktów, a my zbudujemy go dla Ciebie i wyślemy w postaci gotowej do jazdy.

Budowa kół

Podobnie jak w przypadku budowy rowerów także proces składania zamówień na budowę koła lub kół został usprawniony. Kontynuując poprzednią ofertę za budowę kół nie pobieramy dodatkowych opłat.

Pomoc

Dokładamy szczególnych starań aby wszystkie narzędzia działały prawidłowo, jeśli jednak zauważą Państwo błędy lub nieścisłości będziemy wdzięczni za przesłanie informacji w tej sprawie.

Produkt dodany do porównania
group_work Zgoda na pliki cookie